1. ŠPORTNI VIKEND ŠD VIDEM
REZULTATI 1. Športnega vikenda ŠD VIDEM
Sobota, 27. junij 2015
TURNIR V ULIČNI KOŠARKI 3x3
ADECCO : PET DO POL SEDEN 18 : 21
1. Mesto: PET DO POL SEDEN
2. Mesto ADECCO
EKSHIBICIJSKI TURNIR V MALEM NOGOMETU
Vinska reprezentanca Slovenije : Reprezentanca županov Slovenije 8:0
Veterani NK Mure : Slovenska veteranska malonogometna reprezentanca Slovenije 1 : 4
Tekma za 3. Mesto:
Reprezentanca županov Slovenije : Slovenska veteranska malonogometna reprezentanca Slovenije 2 : 6
FINALE
Vinska reprezentanca Slovenije : Veterani NK Mure 4 : 4 (5:6)
1. Mesto: Veterani NK Mura
Dejan Nemec, Zdenko Merič, Fabijan Cipot, Goran Zrim, Bogdan Črnko, Marjan Žeks, Štefan Škaper, Danijel Kurbus in vodja moštva Srečko Kovačec
2. Mesto : Vinska reprezentanca Slovenije
Robi Fišer, Matej Hlebec, Sebastijan Rojs, Matej Vračko, Aleš Slana, Tomaž Ščurek, Marko Toplak in Timi Kaloh
3. Mesto : Slovenska veteranska malonogometna reprezentanca Slovenije
Andrej Manfreda, Branko Kerčmar, Simon Detellbach, Zdenko Truden, Renato Hajdinjak, Primož Rakovec, Renato Hvalec, Saša Videnovič in Mirko Komidar
4. Mesto: Reprezentanca županov Slovenije
Mirko Petrovič, Branko Belec, Janko Kopučar, Jože Kužnik, Aco Šuštar, Franjo Golob, Aleš Kaučič, Borut Vrbnjak in Jernej Lančič
NOČNI TURNIR V MALEM NOGOMETU
Skupina A: Videm, Sovjak, ŠD Žetale
Skupina B Bolehnečici, Freestyle, MRB bar Lenart
A1:A2 Videm : Sovjak 2 : 0
B1:B2 Bolehnečici : Freestyle 2 : 1
A3:A2 ŠD Žetale : Sovjak 0 : 2
B2:B3 Freestyle : MRB bar 1 : 1 (2:3)
A1:A3 Videm : ŠD Žetale 1 : 5
B1:B3 Bolehnečici : MRB bar 1 : 0
Polfinale:
A1:B2 ŠD Žetale : MRB bar 0 : 0 (4:3)
A2:B1 Sovjak : Bolehnečici 0 : 0 (3:1)
Tekma za 3. Mesto
MRB bar : Bolehnečici 5 : 1
FINALE:
ŠD Žetale : Sovjak 4 : 1
1. Mesto: ŠD Žetale
2. Mesto: Sovjak
3. Mesto: Bolehnečici
4. Mesto: MRB bar
ODBOJKA NA MIVKI
Kategorija MOŠKI
A1:A2 Najlepši veterani : Pralni stroj 0 : 2
B1:B2 Bolehnečici 2 : Vudri ga 0 : 2
A2:A3 Pralni stroj : Bolehnečici 97 2 : 0
A1:A3 Najlepši veterani : Bolehnečici 97 2 : 0
POLFINALE:
A1:B2 Pralni stroj : Bolehnečici 2 2 : 0
B1:A2 Vudri ga: Najlepši veterani 2 : 0
Tekma za 3. Mesto
Bolehnečici 2 : Najlepši veterani 0 : 2
FINALE
Pralni stroj : Vudri ga 0 : 2
1. Mesto: Vudri ga
2. Mesto: Pralni stroj
3. Mesto: Najlepši veterani
4. Mesto: Bolehnečici 2
Kategorija MEŠANO
A1:A2 Videm : Kraljevci 2 : 1
B1:B2 Prijatelji : Amaterji 0 : 2
A2:A3 Kraljevci : Kutinčari 0 : 2
A1:A3 Videm : Kutinčari 0 : 2
POLFINALE
A1:B2 Kutinčari : Prijatelji 2 : 0
B1:A2 Amaterji : Videm 2 : 0
Tekma za 3. Mesto
Prijatelji : Videm 2 : 0
FINALE:
Kutinčari : Amateri 0 : 2
1. Mesto: Amateri
2. Mesto: Kutinčari
3. Mesto: Prijatelji
4. Mesto: Videm
Nedelja, 28. junij 2015
EKSHIBICIJSKA NOGOMETNA TEKMA
Reprezentanca duhovnikov Slovenije - PAX : Veterani ŠD Videm 4 : 4
Reprezentanca duhovnikov Slovenije:
Jože Povh, Boštjan Ošlaj, Marjan Pučko, Simon Lorber, Jurij Garaikoetxea, pater Bogdan Knavs ter Milan Ducman in Frenk Tratnjek (oba ŠD Videm)
Veterani ŠD Videm:
Mirko Petrovič, Borut Vrbnjak, Beno Rohitelj, Srečko Berden, Roman Širec, Milivoj Filipič, Jernej Lančič, Jože Lančič, Marko Kraner in Branko Slekovec
NOGOMET NA MIVKI
ČAPALI ČAPALA : 0,5 2:1
BUM-BUM : LEGENDI 3:1
TOM AND JERRY : AMATERA 3:1
LOLEK PA BOLEK : NO AGRESIV 3:2
AC-DC : DVA NERODNA 3:1
KA TE JAZ VEN (neposredno uvrščena ekipa naprej)
POLFINALE:
ČAPALI ČAPALA : LOLEK PA BOLEK 3:2
KA TE JAZ VEN : AC-DC 2:5
BUM-BUM : TOM AND JERRY 3:4
FINALE:
ČAPALI ČAPALA : AC-DC 2:5
ČAPALI ČAPALA : TOM AND JERRY 1:5
AC-DC : TOM AND JERRY 4:7
1. Mesto: TOM AND JERRY
2. Mesto: AC-DC
3. Mesto: ČAPALI ČAPALA
VLEKA VRVI:
1. Mesto: KUTINČARI
2. Mesto: MAFIJA
3. Mesto: PGD SOVJAK
4. Mesto: JUŽ AND KOMPANY
TURNIR V ULIČNI KOŠARKI 3x3
ADECCO : PET DO POL SEDEN 18 : 21
1. Mesto: PET DO POL SEDEN
2. Mesto ADECCO
EKSHIBICIJSKI TURNIR V MALEM NOGOMETU
Vinska reprezentanca Slovenije : Reprezentanca županov Slovenije 8:0
Veterani NK Mure : Slovenska veteranska malonogometna reprezentanca Slovenije 1 : 4
Tekma za 3. Mesto:
Reprezentanca županov Slovenije : Slovenska veteranska malonogometna reprezentanca Slovenije 2 : 6
FINALE
Vinska reprezentanca Slovenije : Veterani NK Mure 4 : 4 (5:6)
1. Mesto: Veterani NK Mura
Dejan Nemec, Zdenko Merič, Fabijan Cipot, Goran Zrim, Bogdan Črnko, Marjan Žeks, Štefan Škaper, Danijel Kurbus in vodja moštva Srečko Kovačec
2. Mesto : Vinska reprezentanca Slovenije
Robi Fišer, Matej Hlebec, Sebastijan Rojs, Matej Vračko, Aleš Slana, Tomaž Ščurek, Marko Toplak in Timi Kaloh
3. Mesto : Slovenska veteranska malonogometna reprezentanca Slovenije
Andrej Manfreda, Branko Kerčmar, Simon Detellbach, Zdenko Truden, Renato Hajdinjak, Primož Rakovec, Renato Hvalec, Saša Videnovič in Mirko Komidar
4. Mesto: Reprezentanca županov Slovenije
Mirko Petrovič, Branko Belec, Janko Kopučar, Jože Kužnik, Aco Šuštar, Franjo Golob, Aleš Kaučič, Borut Vrbnjak in Jernej Lančič
NOČNI TURNIR V MALEM NOGOMETU
Skupina A: Videm, Sovjak, ŠD Žetale
Skupina B Bolehnečici, Freestyle, MRB bar Lenart
A1:A2 Videm : Sovjak 2 : 0
B1:B2 Bolehnečici : Freestyle 2 : 1
A3:A2 ŠD Žetale : Sovjak 0 : 2
B2:B3 Freestyle : MRB bar 1 : 1 (2:3)
A1:A3 Videm : ŠD Žetale 1 : 5
B1:B3 Bolehnečici : MRB bar 1 : 0
Polfinale:
A1:B2 ŠD Žetale : MRB bar 0 : 0 (4:3)
A2:B1 Sovjak : Bolehnečici 0 : 0 (3:1)
Tekma za 3. Mesto
MRB bar : Bolehnečici 5 : 1
FINALE:
ŠD Žetale : Sovjak 4 : 1
1. Mesto: ŠD Žetale
2. Mesto: Sovjak
3. Mesto: Bolehnečici
4. Mesto: MRB bar
ODBOJKA NA MIVKI
Kategorija MOŠKI
A1:A2 Najlepši veterani : Pralni stroj 0 : 2
B1:B2 Bolehnečici 2 : Vudri ga 0 : 2
A2:A3 Pralni stroj : Bolehnečici 97 2 : 0
A1:A3 Najlepši veterani : Bolehnečici 97 2 : 0
POLFINALE:
A1:B2 Pralni stroj : Bolehnečici 2 2 : 0
B1:A2 Vudri ga: Najlepši veterani 2 : 0
Tekma za 3. Mesto
Bolehnečici 2 : Najlepši veterani 0 : 2
FINALE
Pralni stroj : Vudri ga 0 : 2
1. Mesto: Vudri ga
2. Mesto: Pralni stroj
3. Mesto: Najlepši veterani
4. Mesto: Bolehnečici 2
Kategorija MEŠANO
A1:A2 Videm : Kraljevci 2 : 1
B1:B2 Prijatelji : Amaterji 0 : 2
A2:A3 Kraljevci : Kutinčari 0 : 2
A1:A3 Videm : Kutinčari 0 : 2
POLFINALE
A1:B2 Kutinčari : Prijatelji 2 : 0
B1:A2 Amaterji : Videm 2 : 0
Tekma za 3. Mesto
Prijatelji : Videm 2 : 0
FINALE:
Kutinčari : Amateri 0 : 2
1. Mesto: Amateri
2. Mesto: Kutinčari
3. Mesto: Prijatelji
4. Mesto: Videm
Nedelja, 28. junij 2015
EKSHIBICIJSKA NOGOMETNA TEKMA
Reprezentanca duhovnikov Slovenije - PAX : Veterani ŠD Videm 4 : 4
Reprezentanca duhovnikov Slovenije:
Jože Povh, Boštjan Ošlaj, Marjan Pučko, Simon Lorber, Jurij Garaikoetxea, pater Bogdan Knavs ter Milan Ducman in Frenk Tratnjek (oba ŠD Videm)
Veterani ŠD Videm:
Mirko Petrovič, Borut Vrbnjak, Beno Rohitelj, Srečko Berden, Roman Širec, Milivoj Filipič, Jernej Lančič, Jože Lančič, Marko Kraner in Branko Slekovec
NOGOMET NA MIVKI
ČAPALI ČAPALA : 0,5 2:1
BUM-BUM : LEGENDI 3:1
TOM AND JERRY : AMATERA 3:1
LOLEK PA BOLEK : NO AGRESIV 3:2
AC-DC : DVA NERODNA 3:1
KA TE JAZ VEN (neposredno uvrščena ekipa naprej)
POLFINALE:
ČAPALI ČAPALA : LOLEK PA BOLEK 3:2
KA TE JAZ VEN : AC-DC 2:5
BUM-BUM : TOM AND JERRY 3:4
FINALE:
ČAPALI ČAPALA : AC-DC 2:5
ČAPALI ČAPALA : TOM AND JERRY 1:5
AC-DC : TOM AND JERRY 4:7
1. Mesto: TOM AND JERRY
2. Mesto: AC-DC
3. Mesto: ČAPALI ČAPALA
VLEKA VRVI:
1. Mesto: KUTINČARI
2. Mesto: MAFIJA
3. Mesto: PGD SOVJAK
4. Mesto: JUŽ AND KOMPANY