TEKSAS BAR Videm
1. slovenska malonogometna liga na travi Liga ENA
(SMZ - Slovenska malonogometna zveza)
SEZONA 2019/20
SKUPINA A:
- KMN TEKSAS BAR Videm (ORLMN Gornja Radgona)
- ŠD TROPOVCI TIŠINA (ZKMN Ravenska liga)
- KMN PEČAROVCI (OZKMN Puconci)
REZULTATI:
SKUPINA A
1. Kolo (četrtek, 5.9.2019 ob 20. uri)
TEKSAS BAR VIDEM : ŠD TROPOVCI TIŠINA 8 : 3
2. Kolo (četrtek, 12.9.2019 ob 20. uri)
ŠD TROPOVCI TIŠINA : KMN PEČAROVCI 1 : 2
3. Kolo (četrtek, 19.9.2019 ob 20. uri)
KMN PEČAROVCI : TEKSAS BAR VIDEM 1 : 4
4. Kolo (četrtek, 26.9.2019 ob 20. uri)
ŠD TROPOVCI TIŠINA : TEKSAS BAR VIDEM 1 : 5
5. Kolo (četrtek, 3.10.2019 ob 19. uri)
KMN PEČAROVCI : ŠD TROPOVCI TIŠINA 6 : 2
6. Kolo (četrtek, 24.10.2019 ob 19. uri)
TEKSAS BAR VIDEM : KMN PEČAROVCI 4 : 2
SKUPINA A
1. Kolo (četrtek, 5.9.2019 ob 20. uri)
TEKSAS BAR VIDEM : ŠD TROPOVCI TIŠINA 8 : 3
2. Kolo (četrtek, 12.9.2019 ob 20. uri)
ŠD TROPOVCI TIŠINA : KMN PEČAROVCI 1 : 2
3. Kolo (četrtek, 19.9.2019 ob 20. uri)
KMN PEČAROVCI : TEKSAS BAR VIDEM 1 : 4
4. Kolo (četrtek, 26.9.2019 ob 20. uri)
ŠD TROPOVCI TIŠINA : TEKSAS BAR VIDEM 1 : 5
5. Kolo (četrtek, 3.10.2019 ob 19. uri)
KMN PEČAROVCI : ŠD TROPOVCI TIŠINA 6 : 2
6. Kolo (četrtek, 24.10.2019 ob 19. uri)
TEKSAS BAR VIDEM : KMN PEČAROVCI 4 : 2
ČETRTFINALE
1. tekma (četrtek, 9. aprila 2020)
C2 : A1 (1) Bubka&Gofar&Pension Les : Teksas bar Videm 2 : 0
B2 : D1 (2) ŠD Arko Ključarovci : NK Smola
A2 : C1 (3) KMN Pečarovci : NK Begne
D2 : B1 (4) ŠD Trnava : NK Kapela Ekosen IR paneli
2. tekma (četrtek, 23. aprila 2020)
A1 : C2 (1) Teksas bar Videm : Bubka&Gofar&Pension Les 4 : 0
D1 : B2 (2) NK Smola : ŠD Arko Ključarovci
C1 : A2 (3) NK Begne : KMN Pečarovci
B1 : D2 (4) NK Kapela Ekosen IR paneli : ŠD Trnava
POLFINALE
1. tekma (petek, 26. junij 2020)
1 : 2 (I) Teksas bar Videm : Šd Arko Ključarovci 4 : 2 0 : 0 (3:1)
FINALE (petek, 26. junij 2020)
I : II Teksas bar Videm : NK Kapela Ekosen 2 : 7
1. tekma (četrtek, 9. aprila 2020)
C2 : A1 (1) Bubka&Gofar&Pension Les : Teksas bar Videm 2 : 0
B2 : D1 (2) ŠD Arko Ključarovci : NK Smola
A2 : C1 (3) KMN Pečarovci : NK Begne
D2 : B1 (4) ŠD Trnava : NK Kapela Ekosen IR paneli
2. tekma (četrtek, 23. aprila 2020)
A1 : C2 (1) Teksas bar Videm : Bubka&Gofar&Pension Les 4 : 0
D1 : B2 (2) NK Smola : ŠD Arko Ključarovci
C1 : A2 (3) NK Begne : KMN Pečarovci
B1 : D2 (4) NK Kapela Ekosen IR paneli : ŠD Trnava
POLFINALE
1. tekma (petek, 26. junij 2020)
1 : 2 (I) Teksas bar Videm : Šd Arko Ključarovci 4 : 2 0 : 0 (3:1)
FINALE (petek, 26. junij 2020)
I : II Teksas bar Videm : NK Kapela Ekosen 2 : 7